Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

ile İş Bankası ve Yapı Kredi banka hesaplarımızdan (TL) dilediğinizi yapabilirsiniz.

2) Sitemizdeki kredi kartlarınız ile

online ödemelerinizde, siparişiniz bitiminde tutar kredi kartınızdan çekilecektir. Olası sipariş iptali veya stok problemlerinden dolayı sipariş iptallerinde kredi kartınıza iade 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptal edilmesi durumunda; PROFESYONEL ULUSLARARASI TANITIM TASARIM ÜRÜN.PAZARLAMA İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ürün bedelini üç iş günü içerisinde hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edecektir. Ancak banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimizin mali mercilerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye çalışıyoruz. Teslimatı zaman alan ürünlerde kargo teslim süresi ürün detaylarında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Olası gecikmeli teslimat durumunda bilgilendirileceksiniz.

Ürünün gecikmeden teslim edilebilmesi için lütfen teslimat adresi olarak bulunduğunuz yerin adresini belirtiniz.

Talepleriniz, sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat şekline göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli firmamızdan ürünler Aras kargo firması ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Farklı teslimat şartlarını müşteri temsilcimize danışarak görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeniyle işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda teslim edilemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulur.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği, sipariş aktarıldıktan sonra gönderilen otomatik e-posta ile onaylanır.

Teslimatın gerçekleşmesinden müşteriye olduğu kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz vardır.

Lütfen dikkat et!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini eksiksiz olarak yerine getirdiği kabul edilir.

Ürün hasarlı ise: Hazırladığınız raporu en kısa sürede e-posta adresine (bilgi@zekupp.com.tr) gönderiniz.

Bu işlemleri yapmanız durumunda paketiniz üzerinde çalışmalara başlayarak en kısa sürede teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-postada ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürünle ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olursunuz.

 

...