TÜKETİCİ HAKLARI - CAYMA - İPTAL İADE ŞARTLARI

GENEL:

Web sitesi üzerinden elektronik tasarım siparişi verebilirsiniz, sipariş ön yönlendirme ve boyut olarak mesafeyi kabul etmiş olursunuz.
Satın alma talebi ile ilgili olarak, alıcılar 6502 Tüketicinin Korunması olarak 6502 sayılı sözleşmelere (RG:27.11/29188) ilişkin seçici gösterime iletir.
Ücretsiz kargo hariç ürün bedeli kargo şirketleri tarafından karşılanacaktır.
Satın alınan ürün en geç 5 iş günü içerisinde alıcının adresine teslim edilir. Bu kapsamda teslim edilmesi halinde Alıcılar sözleşmeyi feshedebilir.
Satın alınan ürün, siparişte belirtilen niteliklere uygun olmalı ve garanti belgesi, kullanıcı gibi belgeler teslim edilmelidir.
Satın alma tarihinde satılması mümkün değilse, bu tarihten itibaren 3 gün içinde alıcı olmanız gerekir. Toplamda 14 gün içinde alıcıya iade edilmenize gerek yoktur.

SATIN ALINAN ÜRÜNÜN FİYATI ÖDENMEZSE:

Alıcı, satın aldığı ürünün ödemesini yapmazsa veya banka kaydı iptal edilirse, Satıcı'nın ürünleri teslim edilemez.

KREDİ KARTININ İZİNSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

Ürünün tesliminden sonra alıcı tarafından tahsil edilmesi ve ürünün tesliminden sonra alıcı tarafından tahsil edilmesi ve satın alınan ürünün ilgili banka veya finans tarafından satın alınan satıcıya ödenmesi gerekiyorsa, Alıcı, sözleşme konusu projeden itibaren 3 gün içinde kargo ücretini SATICI'ya ödeyecektir. alıcı tarafından alınacaktır. SATICI'ya iade edilmelidir.

ÜRÜN SÜRESİ İÇERİSİNDE TESLİM EDİLMEZSE, SEBEPLERDEN KAYNAKLANMAZSA:

Satıcı'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler ortaya çıkarsa ve ürün zamanında teslim edilemezse Alıcı'ya bilgi verilir. , siparişin iptalinin fiili tamamlama veya tamamlama kaldırılıncaya kadar ertelenmesini talep edin. Alıcı iptal sağlar; Ödemeyi havale edebilirseniz, bu ücret iptal tarihinden itibaren 14 gün içinde nakit olarak alınır. Alıcı ödemeyi kredi kartı ile almışsa ve iptal kabul edilirse bu iptalden itibaren 14 gün içinde ürün bedeli tekrar bankaya iade edilir ancak bankanın alıcısının 2-3 hafta içerisinde göndermesi mümkündür.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim etmeden önce; ezik, kırık, ambalajı yırtık vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmetler kargodan teslim alınmayacaktır. Teslim edilen mal/hizmetin hasarsız ve eksiksiz olduğu kabul edilecektir. ALICI, mal/hizmetin tesliminden sonra teslim almak zorundadır. Cayma hakkı kullanılamıyorsa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura iade edilir.

CAYMA HAKKI:

ALICI; 7 ( 7 ) içerisinde SATICI'ya aşağıdaki iletişim bilgileri ile bildirimde bulunmak kaydıyla, üründe herhangi bir kişisel kişiselleştirme olmaması halinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir sebep göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkı. yedi) satın alınan ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren yedi iş günü. kullanabilirsiniz.

SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİLECEK İLETİŞİM BİLGİLERİ:
FİRMA - PROFESYONEL ULUSLARARASI TANITIM TANITIM TASARIM ÜRÜN.PAZARLAMA İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

MARKA ADI/ÜNVANI: ZekUpp
ADRES: Akçaburgaz Mahallesi 3084 Sokak No:4 Esenyurt/İSTANBUL E-
POSTA: bilgi@zekupp.com.tr
TEL: +90 212 252 85 73
FAKS: +90 212 252 63 76

CAYMA HAKKI SÜRESİ:

Alıcı tarafından satın alınan bir hizmet ise bu 7 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkının sona ermesinden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.
Cayma hakkının kullanılmasından doğacak masraflar SATICI'ya aittir.
Cayma hakkının kullanılması için 7 (yedi) iş günü içinde SATICI'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya e-posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün "Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Cayma Hakkının Kullanılamayacağı” bu sözleşmede düzenlenmiştir.

CAYMA HAKKININ KULLANIMI:

3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilecek ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurum tarafından düzenlenen iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmedikçe tamamlanamaz.)
İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE ŞARTLARI:

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 gün içinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve malı 20 gün içinde iade etmekle yükümlüdür.
ALICI'nın kusurundan dolayı malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkansız hale gelirse ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde mal veya ürünlerin usulüne uygun kullanılması nedeniyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından belirlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi durumunda kampanya kapsamında kullanılan indirim tutarı iptal edilecektir.

CAYMA HAKKI İLE KULLANILAMAYAN ÜRÜNLER:

ALICI'nın talebi veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve iadeye uygun olmayan iç giyim, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler, ALICI'ya teslim edilir. Teslimattan sonra ALICI tarafından ambalajı açılmışsa sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler, teslimattan sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılamayan ürünler, Gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar. Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışındaki dergiler, Elektronik ortamda anında ifa, sağlanan hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar ile ses veya görüntü kayıtları, kitaplar, dijital içerikler, yazılım programları, veri kayıt ve veri saklama cihazları, bilgisayar sarf malzemeleri, paketin ALICI tarafından Yönetmelik gereği açılmış olması halinde iade edilemez. Ayrıca cayma hakkı süresi dolmadan tüketicinin onayı ile başlatılan hizmetlere ilişkin cayma hakkının Yönetmelik gereği kullanılması mümkün değildir.
Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, çoğaltılabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemelerinin (toner, kartuş, bant vb.) iade edilebilmesi için ambalajları; açılmamış, denenmemiş, bozulmamış. ve kullanılmamış olmaları gerekir.

ERTELEME DURUMU VE HUKUKİ SONUÇLAR

ALICI, kart sahibi banka ile banka arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve temerrüde düşmesi halinde bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. kredi kartı ile ödeme işlemleri. Bu durumda ilgili banka yasal işlem başlatabilir; doğacak masraf ve vekalet ücretlerini ALICI'dan talep edebilir ve her halükarda ALICI'nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde ALICI, ifanın gecikmesinden dolayı SATICI'nın uğradığı zarar ve ziyanı tazmin edeceğini kabul eder. borcun.


ÖDEME VE TESLİMAT

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi), İş Bankası Galata
TR 24 0006 4000 0011 0211 2916 70 veya Yapı Kredi Hadımköy TR 94 0006 7010 0000 0094 3541 86 hesapları (TL).

Sitemizdeki kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartına online tek ödeme veya online taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde, siparişinizin sonunda tutar kredi kartınızdan çekilir.

 

...